B43501B5277M
Product Overview
Part Number: B43501B5277M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43501B5277M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
520 pcs
  • Message
Specifications of B43501B5277M
Part Number B43501B5277M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 19101 pcs Data sheet B43501B5277M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
B43501B5277M60
B43501B5277M60
Manufacturers: EPCOS
Description: CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
In stock: 17499 pcs
Download: B43501B5277M60.pdf
RFQ
B43501B5227M87
B43501B5227M87
Manufacturers: EPCOS
Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Download: B43501B5227M87.pdf
RFQ
B43501B5277M80
B43501B5277M80
Download: B43501B5277M80.pdf
B43501B5227M62
B43501B5227M62
Download: B43501B5227M62.pdf
B43501B5227M67
B43501B5227M67
Download: B43501B5227M67.pdf
B43501B5277M62
B43501B5277M62
Download: B43501B5277M62.pdf
B43501B5277M87
B43501B5277M87
Download: B43501B5277M87.pdf
B43501B5227M80
B43501B5227M80
Download: B43501B5227M80.pdf
B43501B5277M67
B43501B5277M67
Download: B43501B5277M67.pdf
B43501B5277M82
B43501B5277M82
Download: B43501B5277M82.pdf
B43501B5227M60
B43501B5227M60
Download: B43501B5227M60.pdf
B43501B5227M82
B43501B5227M82
Download: B43501B5227M82.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year