B43501B5227M67
Product Overview
Part Number: B43501B5227M67
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43501B5227M67.pdf
Reference Price (In US Dollars)
520 pcs
  • Message
Specifications of B43501B5227M67
Part Number B43501B5227M67 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant