B43501B5337M000
Product Overview
Part Number: B43501B5337M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43501B5337M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
320 pcs
  • Message
Specifications of B43501B5337M000
Part Number B43501B5337M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant