5151140235FGREY
Product Overview
Part Number: 5151140235FGREY
Manufacturer/Brand: Dialight
Product description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 23.5MM
Datasheets: 5151140235FGREY.pdf
  • Message
Specifications of 5151140235FGREY
Part Number 5151140235FGREY Manufacturer Dialight
Description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 23.5MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 87344 pcs Data sheet 5151140235FGREY.pdf
Related Products
5151140801F
5151140801F
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE 6X9MM GRAY
In stock: 101075 pcs
Download:
RFQ
5151140195FGREY
5151140195FGREY
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Download: 5151140195FGREY.pdf
RFQ
Description: LIGHT PIPE 2MM DIA 22MM RA
Download: 5151141220F.pdf
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM GRAY
Download: 5151140130FGREY.pdf
Description: LIGHT PIPE 2MM DIA 19.5MM RA
Download: 5151141195F.pdf
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Description: LIGHTPIPE ACT EXTENSION 4X25MM
Description: LIGHT PIPE 2MM DIA 25MM RA
Description: LIGHT PIPE 4MM DIA 17MM RA
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 23.5MM
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year