5151140195FGREY
DialightDialight
Dialight
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5151140195FGREY
Manufacturer/Brand: Dialight
Product description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Datasheets: 5151140195FGREY.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5151140195FGREY
Part Number 5151140195FGREY Manufacturer Dialight
Description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 96800 pcs Data sheet 5151140195FGREY.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5151140125FGREY
5151140125FGREY
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM
In stock: 98729 pcs
Download: 5151140125FGREY.pdf
RFQ
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM GRAY
Download: 5151140130FGREY.pdf
RFQ
5151140130F
5151140130F
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM
Download: 5151140130F.pdf
Download: 5151140125F.pdf
Description: LIGHT PIPE 6X9MM GRAY
Download:
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 23.5MM
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12MM GRAY
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Description: LIGHTPIPE ACT EXTENSION 4X25MM
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year