5151140225FGREY
Product Overview
Part Number: 5151140225FGREY
Manufacturer/Brand: Dialight
Product description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Datasheets: 5151140225FGREY.pdf
  • Message
Specifications of 5151140225FGREY
Part Number 5151140225FGREY Manufacturer Dialight
Description LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 99323 pcs Data sheet 5151140225FGREY.pdf
Related Products
5151141220F
5151141220F
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE 2MM DIA 22MM RA
In stock: 155227 pcs
Download: 5151141220F.pdf
RFQ
Manufacturers: Dialight
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM
Download: 5151140130F.pdf
RFQ
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Description: LIGHTPIPE ACT EXTENSION 4X25MM
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Description: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 23.5MM