IMC1812RQ471J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ471J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ471J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ471J.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ471J
Part Number IMC1812RQ471J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant