IMC1812RQ3R9J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ3R9J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ3R9J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM
Datasheets: IMC1812RQ3R9J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of IMC1812RQ3R9J
Part Number IMC1812RQ3R9J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant