IMC1812RQ4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ4R7K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ4R7K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ4R7K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ4R7K
Part Number IMC1812RQ4R7K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant