CRCW25123K24FKTG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123K24FKTG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW25123K24FKTG
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.24K OHM 1% 1W 2512
Datasheets: CRCW25123K24FKTG.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of CRCW25123K24FKTG
Part Number CRCW25123K24FKTG Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.24K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant