CRCW25123K16FKTH
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123K16FKTH Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW25123K16FKTH
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.16K OHM 1% 1W 2512
Datasheets: CRCW25123K16FKTH.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW25123K16FKTH
Part Number CRCW25123K16FKTH Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.16K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant