CRCW25123K24FKEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123K24FKEGHP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW25123K24FKEGHP
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.24K OHM 1% 1.5W 2512
Datasheets: CRCW25123K24FKEGHP.pdf
  • Message
Specifications of CRCW25123K24FKEGHP
Part Number CRCW25123K24FKEGHP Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.24K OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant