CRCW04023M90JNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023M90JNEDC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023M90JNEDC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES 3.9M OHM 5% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023M90JNEDC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60000 pcs
100000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023M90JNEDC
Part Number CRCW04023M90JNEDC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 3.9M OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 48798387 pcs Data sheet CRCW04023M90JNEDC.pdf
Related Products
CRCW04023R00FKEDHP
CRCW04023R00FKEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3 OHM 1% 1/5W 0402
In stock: 5425154 pcs
Download: CRCW04023R00FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW04023M83FKEDC
CRCW04023M83FKEDC
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES 3.83M OHM 1% 1/16W 0402
Download: CRCW04023M83FKEDC.pdf
RFQ
CRCW04023M90JNED
CRCW04023M90JNED
Description: RES SMD 3.9M OHM 5% 1/16W 0402