CRCW04023M83FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023M83FKEDC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023M83FKEDC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES 3.83M OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023M83FKEDC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60000 pcs
100000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023M83FKEDC
Part Number CRCW04023M83FKEDC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 3.83M OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 35389098 pcs Data sheet CRCW04023M83FKEDC.pdf
Related Products
CRCW04023M65FKED
CRCW04023M65FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.65M OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 18230176 pcs
Download: CRCW04023M65FKED.pdf
RFQ
CRCW04023M83FKED
CRCW04023M83FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.83M OHM 1% 1/16W 0402