CRCW04023M90JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023M90JNED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023M90JNED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.9M OHM 5% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023M90JNED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023M90JNED
Part Number CRCW04023M90JNED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.9M OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 30862579 pcs Data sheet CRCW04023M90JNED.pdf
Related Products
CRCW04023R00FKED
CRCW04023R00FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 20755066 pcs
Download: CRCW04023R00FKED.pdf
RFQ
CRCW04023M90JNEDC
CRCW04023M90JNEDC
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES 3.9M OHM 5% 1/16W 0402