X4IDC24D
CrydomCrydom
Crydom
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: X4IDC24D
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description DC INPUT MODULE 24V
Datasheets: X4IDC24D.pdf
  • Message
Specifications of X4IDC24D
Part Number X4IDC24D Manufacturer Crydom
Description DC INPUT MODULE 24V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3593 pcs Data sheet X4IDC24D.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
X4IDC5D
X4IDC5D
Manufacturers: Crydom
Description: DC INPUT MODULE 24V
In stock: 3235 pcs
Download: X4IDC5D.pdf
RFQ
X4IDC24
X4IDC24
Manufacturers: Crydom
Download: X4IDC24.pdf
RFQ
X4IAC15
X4IAC15
Description: AC INPUT MODULE 120V
Download: X4IAC15.pdf
X4IAC15A
X4IAC15A
Description: AC INPUT MODULE 240V
Download: X4IAC15A.pdf
X4IDC5
X4IDC5
Download: X4IDC5.pdf
X4IAC5A
X4IAC5A
Download: X4IAC5A.pdf
X4IAC24
X4IAC24
Download: X4IAC24.pdf
IDC5F
IDC5F
Description: DC INPUT MODULE 4-32V
Download: IDC5F.pdf
X4IAC24A
X4IAC24A
Download: X4IAC24A.pdf
X4IAC5
X4IAC5
Download: X4IAC5.pdf
X4IDC15D
X4IDC15D
Download: X4IDC15D.pdf
X4IDC15
X4IDC15
Download: X4IDC15.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year