X4IAC15A
X4IAC15A
Manufacturers: Crydom
Description: AC INPUT MODULE 240V
In stock: 4547 pcs
Download: X4IAC15A.pdf
RFQ
X4IDC24D
X4IDC24D
Manufacturers: Crydom
Description: DC INPUT MODULE 24V
In stock: 3593 pcs
Download: X4IDC24D.pdf
RFQ
X4IAC5A
X4IAC5A
Download: X4IAC5A.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year