X4IAC24A
X4IAC24A
Manufacturers: Crydom
Description: AC INPUT MODULE 240V
In stock: 6275 pcs
Download: X4IAC24A.pdf
RFQ
X4IDC24
X4IDC24
Manufacturers: Crydom
Description: DC INPUT MODULE 24V
In stock: 6860 pcs
Download: X4IDC24.pdf
RFQ
X4IAC5
X4IAC5
Description: AC INPUT MODULE 120V
Download: X4IAC5.pdf
ODC-24
ODC-24
Description: DC OUTPUT MODULE 3A