CTA24-1200CWPT
Product Overview
Part Number: CTA24-1200CWPT
  • Message
Specifications of CTA24-1200CWPT
Part Number CTA24-1200CWPT Manufacturer Crydom
Quantity Available 6216 pcs Data sheet
In stock: 7995 pcs
Manufacturers: Crydom
Description: TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
Manufacturers: Crydom
CTA24-1200CW
CTA24-1200CW
Description: TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
CTA24-1200BWPT
CTA24-1200BWPT
CTA24-1200BW
CTA24-1200BW
CTA251
CTA251
Description: REPLACEMENT JACK GROUND MAN
Download: CTA251.pdf
Manufacturers: II-VI Marlow
Description: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 24V
In stock: 164 pcs
Download: CTA230-0001-03.pdf
CTA2N1P-7
CTA2N1P-7
Manufacturers: Diodes Incorporated
Description: TRANS ARRAY NPN/P-CH 60V SOT-363
Download: CTA2N1P-7.pdf
CTA252
CTA252
Description: REPLACEMENT JACK PCB CTC337 & 77
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year