CTA24-1200CW
Product Overview
Part Number: CTA24-1200CW
  • Message
Specifications of CTA24-1200CW
Part Number CTA24-1200CW Manufacturer Crydom
Quantity Available 3471 pcs Data sheet
In stock: 7995 pcs
Download:
RFQ
CTA24-1200BWPT
CTA24-1200BWPT
Manufacturers: Crydom
Description: TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
CTA24-1200CWPT
CTA24-1200CWPT
CTA251
CTA251
Description: REPLACEMENT JACK GROUND MAN
Download: CTA251.pdf
CTA24-1200BPT
CTA24-1200BPT
CTA24-1200BW
CTA24-1200BW
Description: REMOTE WRIST STRAP TERMINAL
CTA252
CTA252
Description: REPLACEMENT JACK PCB CTC337 & 77
Manufacturers: II-VI Marlow
Description: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 24V
Manufacturers: II-VI Marlow
Description: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 12V
In stock: 203 pcs
Download: CTA230-0001-01.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year