20LPCV24110
CrydomCrydom
20LPCV24110 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 20LPCV24110
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
Datasheets: 1.20LPCV24110.pdf2.20LPCV24110.pdf3.20LPCV24110.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 230 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Reference Price (In US Dollars)
5 pcs
  • Message
Specifications of 20LPCV24110
Part Number 20LPCV24110 Manufacturer Crydom
Description SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 230 pcs Data sheet 1.20LPCV24110.pdf2.20LPCV24110.pdf3.20LPCV24110.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
20LCT
20LCT
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: FUSE CARTRIDGE 20A 240VAC/150VDC