381LX472M025K202
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX472M025K202 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX472M025K202
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Datasheets: 381LX472M025K202.pdf
  • Message
Specifications of 381LX472M025K202
Part Number 381LX472M025K202 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant