381LX472M035H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX472M035H032 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX472M035H032
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Datasheets: 381LX472M035H032.pdf
  • Message
Specifications of 381LX472M035H032
Part Number 381LX472M035H032 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant