381LX471M450A052
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M450A052 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M450A052
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 381LX471M450A052.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Message
Specifications of 381LX471M450A052
Part Number 381LX471M450A052 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant