381LX392M050K012
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX392M050K012 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX392M050K012
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Datasheets: 381LX392M050K012.pdf
  • Message
Specifications of 381LX392M050K012
Part Number 381LX392M050K012 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant