381LX392M050J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX392M050J032 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX392M050J032
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Datasheets: 381LX392M050J032.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of 381LX392M050J032
Part Number 381LX392M050J032 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant