381LX392M035H012
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX392M035H012
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Datasheets: 381LX392M035H012.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 381LX392M035H012
Part Number 381LX392M035H012 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant