DA15SF179A197
CannonCannon
Cannon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DA15SF179A197
Manufacturer/Brand: Cannon
Product description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Datasheets:
1 pcs
5 pcs
  • Message
Specifications of DA15SF179A197
Part Number DA15SF179A197 Manufacturer Cannon
Description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3017 pcs Data sheet
Related Products
DA15SF179
DA15SF179
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F WW .375" ZINC
In stock: 4361 pcs
Download:
RFQ
DA15SF225
DA15SF225
Manufacturers: Cannon
Description: DSUB 15 F SOD G SS
Download:
RFQ
DA15SF179A
DA15SF179A
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Download: DA15SF179A.pdf
DA15SA222
DA15SA222
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
DA15SH
DA15SH
Download: DA15SH.pdf
DA15SB
DA15SB
Download: DA15SB.pdf
DA15SF179A191A197
DA15SF179A191A197
DA15SF179AA190
DA15SF179AA190
Download: DA15SF179AA190.pdf
DA15SF179C
DA15SF179C
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F WW .585" ZINC
DA15SF179A197A190
DA15SF179A197A190
DA15SF179AA191
DA15SF179AA191
Download: DA15SF179AA191.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year