DA15SF179A191A197
DA15SF179A191A197
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
In stock: 1133 pcs
Download:
RFQ
DA15SF179AA190
DA15SF179AA190
Manufacturers: Cannon
In stock: 1890 pcs
Download: DA15SF179AA190.pdf
RFQ
DA15SF179A197A190
DA15SF179A197A190
Download:
DA15SA191
DA15SA191
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Download: DA15SA191.pdf
DA15SF179A
DA15SF179A
Download: DA15SF179A.pdf
DA15SA197
DA15SA197
Description: DSUB 15 F SOD G TIN
DA15SF179A197
DA15SF179A197
DA15SF179
DA15SF179
DA15SA190A197
DA15SA190A197
Download: DA15SA190A197.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year