DA15SF179A
CannonCannon
Cannon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DA15SF179A
Manufacturer/Brand: Cannon
Product description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Datasheets: DA15SF179A.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of DA15SF179A
Part Number DA15SF179A Manufacturer Cannon
Description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3663 pcs Data sheet DA15SF179A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DA15SF179
DA15SF179
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
In stock: 3302 pcs
Download:
RFQ
DA15SF179C
DA15SF179C
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F WW .585" ZINC
Download:
RFQ
DA15SF179AA190
DA15SF179AA190
Manufacturers: Cannon
Download: DA15SF179AA190.pdf
DA15SB
DA15SB
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Download: DA15SB.pdf
DA15SA222
DA15SA222
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F WW .375" ZINC
DA15SF179A191A197
DA15SF179A191A197
DA15SF179A197
DA15SF179A197
DA15SA191
DA15SA191
Download: DA15SA191.pdf
DA15SF179A197A190
DA15SF179A197A190
DA15SA197
DA15SA197
Description: DSUB 15 F SOD G TIN
DA15SF179AA191
DA15SF179AA191
Download: DA15SF179AA191.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year