SRR0603-1R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0603-1R5ML Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRR0603-1R5ML
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.5UH 2.2A 32 MOHM SMD
Datasheets: SRR0603-1R5ML.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of SRR0603-1R5ML
Part Number SRR0603-1R5ML Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.5UH 2.2A 32 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant