SRR0603-151KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0603-151KL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRR0603-151KL
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 150UH 250MA 1.9 OHM
Datasheets: SRR0603-151KL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of SRR0603-151KL
Part Number SRR0603-151KL Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 150UH 250MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant