PM127SH-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-150M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-150M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM127SH-150M
Part Number PM127SH-150M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4037 pcs Data sheet PM127SH-150M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-120M-RC
PM127SH-120M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 12UH 5.6A 28 MOHM SMD
In stock: 139238 pcs
Download: PM127SH-120M-RC.pdf
RFQ
PM127SH-150M-RC
PM127SH-150M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 15UH 5.2A 28.5 MOHM