PM127SH-150M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-150M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-150M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 5.2A 28.5 MOHM
Datasheets: PM127SH-150M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of PM127SH-150M-RC
Part Number PM127SH-150M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 5.2A 28.5 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 100595 pcs Data sheet PM127SH-150M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-151M-RC
PM127SH-151M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 150UH 1.8A 270 MOHM
In stock: 147767 pcs
Download: PM127SH-151M-RC.pdf
RFQ
PM127SH-150M
PM127SH-150M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD