PM124SH-181M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM124SH-181M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM124SH-181M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 180UH 980MA 550 MOHM
Datasheets: PM124SH-181M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM124SH-181M-RC
Part Number PM124SH-181M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 180UH 980MA 550 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant