PM124SH-101M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM124SH-101M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM124SH-101M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 100UH 1.25A 300 MOHM
Datasheets: PM124SH-101M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM124SH-101M-RC
Part Number PM124SH-101M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 100UH 1.25A 300 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant