PM124SH-120M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM124SH-120M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM124SH-120M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 12UH 3.8A 38 MOHM SMD
Datasheets: PM124SH-120M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM124SH-120M-RC
Part Number PM124SH-120M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 12UH 3.8A 38 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant