CM322522-8R2JL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-8R2JL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CM322522-8R2JL
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
Datasheets: CM322522-8R2JL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of CM322522-8R2JL
Part Number CM322522-8R2JL Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant