CM322522-820KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-820KL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CM322522-820KL
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD
Datasheets: CM322522-820KL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of CM322522-820KL
Part Number CM322522-820KL Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant