CM322522-82NML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-82NML Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CM322522-82NML
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82NH 380MA 270 MOHM
Datasheets: CM322522-82NML.pdf
  • Message
Specifications of CM322522-82NML
Part Number CM322522-82NML Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82NH 380MA 270 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant