SCIHP0420TB-2R2
BelBel
SCIHP0420TB-2R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCIHP0420TB-2R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description IND SMD 2.20UH 5.00A 200KHZ
Datasheets: SCIHP0420TB-2R2.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of SCIHP0420TB-2R2
Part Number SCIHP0420TB-2R2 Manufacturer Bel
Description IND SMD 2.20UH 5.00A 200KHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant