SCIHP0420TB-3R3
BelBel
SCIHP0420TB-3R3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCIHP0420TB-3R3
Manufacturer/Brand: Bel
Product description IND SMD 3.30UH 4.00A 200KHZ
Datasheets: SCIHP0420TB-3R3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of SCIHP0420TB-3R3
Part Number SCIHP0420TB-3R3 Manufacturer Bel
Description IND SMD 3.30UH 4.00A 200KHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant