SCIH1350-100M
BelBel
SCIH1350-100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCIH1350-100M
Manufacturer/Brand: Bel
Product description IND SMD 10.0UH 14A 200KHZ
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCIH1350-100M
Part Number SCIH1350-100M Manufacturer Bel
Description IND SMD 10.0UH 14A 200KHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant