PFC250-1024FG
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC250-1024FG
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 24V 250W
Datasheets:
  • Message
Specifications of PFC250-1024FG
Part Number PFC250-1024FG Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 24V 250W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3292 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PFC250-4004
PFC250-4004
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W
In stock: 6064 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 250W
Download:
RFQ
PFC250-4530G
PFC250-4530G
Description: AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 250W
In stock: 262 pcs
PFC250-4000F
PFC250-4000F
Description: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 250W