PFC250-4004
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC250-4004
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PFC250-4004
Part Number PFC250-4004 Manufacturer Bel
Description AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant