PFC250-1015G
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC250-1015G
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 15V 250W
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 275 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of PFC250-1015G
Part Number PFC250-1015G Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 15V 250W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 275 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PFC250-1012
PFC250-1012
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 12V 250W
In stock: 2852 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 15V 250W