NFS25-7629
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NFS25-7629
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description AC/DC CONVERTER 5.1V 12V 25W
Datasheets: NFS25-7629.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of NFS25-7629
Part Number NFS25-7629 Manufacturer Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description AC/DC CONVERTER 5.1V 12V 25W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4491 pcs Data sheet NFS25-7629.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
NFS40-7608
NFS40-7608
Manufacturers: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description: AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 40W