AFC10.7MW330-A
AFC10.7MW330-A
Manufacturers: Abracon Corporation
Description: 10.7 MHZ CERAMIC FILTER
In stock: 4793 pcs
Download: AFC10.7MW330-A.pdf
RFQ
AFC105M50B12T-F
AFC105M50B12T-F
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD