AFC10.7MS30-A
AFC10.7MS30-A
Manufacturers: Abracon Corporation
Description: 10.7 MHZ CERAMIC FILTER
In stock: 2890 pcs
Download: AFC10.7MS30-A.pdf
RFQ
AFC105M35B12T-F
AFC105M35B12T-F
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP ALUM 1UF 20% 35V SMD