AFC10.7MJ-A
AFC10.7MJ-A
Manufacturers: Abracon Corporation
Description: 10.7 MHZ CERAMIC FILTER
In stock: 3292 pcs
Download: AFC10.7MJ-A.pdf
RFQ
AFC10.7MA25-A
AFC10.7MA25-A
In stock: 6802 pcs
Download: AFC10.7MA25-A.pdf
RFQ
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year